تعرفه طراحی لوگو

تعرفه طراحی لوگو تصویری

1/200/000 تومان

تعرفه طراحی لوگو ترکیبی

1/600/000 تومان

تعرفه طراحی لوگو نوشتاری

1/300/000 تومان

تعرفه طراحی لوگو مسکات

1/900/000 تومان

تعرفه طراحی لوگو مونوگرام

1/400/000تومان

مراحل ثبت سفارش طراحی لوگو

مراحل ثبت سفارش طراحی لوگو در زیر به ترتیب برای شما آورده شده و شما قبل از شروع سفاشر میتوانید با ما برای مشاوره در تماس باشید.

ثبت سفارش

برای شروع کار بعد از مشاوره اولیه 50 درصد مبلغ کل توسط مشتری به حساب گرافیکتور واریز و سفارش شما توسط کارشناسان ما ثبت میشود.

تماس ما با شما

در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و تمام سوالات لازم برای یک کار حرفه ای از شما پرسیده خواهد شد.

طرح نهایی

بعد از طرح سوال پروسه طراحی شروع میشود ، این پروسه 3 الی 6 روز کاری به طول می انجامد (صبوری شما در این مرحله بیشترین کمک را میکند) ، پس از گذشت زمان لازم طرح اولیه تحویل شما خواهد شد ، شما میتوانید 4 بار به صورت رایگان طرح مورد نظر خود را برای درخواست ویرایش ارسال کنید . 

تسویه نهایی و پایان کار

در نهایت بعد از مورد تایید بودن طرح نهایی توسط کارفرما تسویه حساب نهایی انجام میشود و بعد از تسویه حساب نهایی تمامی فایل های طراحی لوگو از قبیل فایل های برداری و سایر فایل های خام مورد استفاده تحویل کارفرما میشود.


مشتریان گرافیکتور درباره گرافیکتور چه میگویند.

گرافیکتور مجموعه ایست متفاوت در آمیختن هنر فروش / بازاریابی / گرافیک تبلیغاتی

ما در گرافیکتور به شما کمک میکنیم محصولات خود را سریع تر به فروش برسانید.

واقعا کارتون عالیه فکر نمیکردم اولین طرح بشه طرح نهایی فوق العاده هستین ممنون از گرافیکتور
محمد مرادی جم
مزون سمن
تیم حرفه ای تیم کار بلد واقعا تفاوت احساس میشه حتی توی اولین برخوردتون با مشتری چه طراحی لوگو چه ساخت انیمیشن تبلیغاتیتون عالی بود
حمید موسی وردی
صاحب برند سپندا گاز
قبلا با یه تیم دیگه همکاری داشتم و لوگویی که با قیمت پایین برای من طراحی کرده بودن بعد از مدتی فهمیدم کپی بوده خوشحالم که با تیم شما اشنا شدم و طراحی لوگو از پایه کار خودتونه و این توی ترکیب طرح مشخصه .
فرهاد میرزایی
مدیر تولید سامیتا